info@travsis.com 0224 251 19 19

Araç Kiralama Çözüm Paketi Yeni Nesil Turizm Çözümleri

Araç Kiralama Otomasyon Paketi,

Araç Kiralama Sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin Araçlarını, Tur operatörü, seyahat Acentaları, Kurumsal ve Münferit müşterilerinin rezervasyonlarını online ve offline, Rezervasyon kayıtlarını gerçekleştirmelerine imkan sunan , Travsis Araç Kiralama Otomasyon Sisteminin sağladığı web tabanlı avantajlar ile Araç Kiralama satış- pazarlama imkanlarını arttırmaları için ideal otomasyon çözüm paketidir.

Bu Çözüm Paketi ile; 

Yönetimi Modülü: Destinasyon Ekleme, Kullanıcı Ekleme, web sitesi Ekleme vb. işleri yapabilir..

Ofis Yönetimi: Tesis  Departmanlarının eklenmesi, Yönetici ve personelinin  özel yetkilerle özelleştirilmiş ekranlar açılabilir, Kapı müştelerine , telefon ile arayan müşterilere off-line rezervasyon ve satış yapabilir.

Ürün Yönetimi: Araç Ürünleri eklenebilir ve tüm ürün özellikleri, ürün bilgileri, Resimleri, vs tanımlanabilir.  

Araç Tipi Tanımları: Araç Tiplerinin eklenmesi ve  tanımlanması

Araç Özellikleri Tanınlaması : Araç özelliklerinin eklenmesi

Kontrat Yönetimi: Eklenen ürünlerinizin münferit veya grup fiyatlarını dilediğiniz para birimi ile dilediğiniz pazar ve market için tanımlanabilir.

Kontenjan Yönetimi : Eklenen ürünlerin kontenjan (stok) tanımlaması yapılarak acentanın ürettiği hizmet ve ürünlerinin rezervasyon ve satışları daha kolay takip edebilir ve yönetebilir. 

Kampanya Yönetimi: Eklenen Ürünlere kampanya tanımlarak satışların artması için gerekli destekleri vermek mümkündür.(erken rezervasyon kayıtları, Gece indirimleri, Kişiye özel indirimler, balayı indirimleri, Yaş indirimleri vb.)   

Satış-Pazarlama kanal ayarları :Acentalara, tur operatörlerine kurumsal ve münferit müşterilerine özel fiyat listeleri oluşturulabilir. 

Web portal (B2C) Yönetimi: Travsis yazılımın tasarımını hazırlamış olduğu ürün modülünüze (extra) uygun hazır web sitesi şablonlarından seçilecek bir web tasarımı ile hizmete sunulacak Tesise özel web sitesi ile Acentanın Ürünlerini tanıtarak satışının artırılması sağlanır. Böylece Acentanın global birden fazla pazarlara ulaşarak müşterilerini arttırma imkanını yakalayacaktır.

Kurumsal-Acenta Satış (B2B): Tüm Ürünleriniz için Kurumsal ve Acenta network ağı oluşturarak sınırsız Satış acentası oluşturma imkanı sağlar. 

Rezervasyon ve Operasyon Yönetimi: Satılan ürün veya hizmetin Tüm rezervasyonların (offline ve online rezervasyonlar) aşamaları kayıt altına alınır. Alınan rezervasyonların tüm süreçleri takip edilerek yönetme imkanı sağlar. 

Cari işlem Yönetimi  : Kurumsal ve Münferit Müşterilerin cari kartları oluşturularak satış ve rezervasyonlarını kayıt altına alarak müşterilerin işlemleri daha kolay izlenebilir. Alacak verecek işlemleri kolayca izlenebilir.

Finans Yönetimi: Kasa, Banka, Çek/Senet, Pos işlemlerinin takibi yapılarak kayıt altına alınır.

Fatura Yönetimi: Alış faturaları, Satış faturaları işlemlerinin takibi yapılarak kayıt altına alınır.

Pos Yönetimi: Günümüzde genellikle satışların önemli bir kısmını web siteleri üzerinden  anında satışlar oluşturmaktadır. Dolayısıyla Bankaların verdiği sanal Pos hizmetleri web satışları önemli hale gelmiştir. web sitesine; kredi kartı tahsilatları için sanal pos entegre edilerek müşterilere anında satış ve rezervasyon imkanı sunulabilir. 

Rapor Yönetimi: Ürün alış Satış Raporları, Rezervasyon Raporları, Cari işlem Raporları, Finasman raporları, Fatura Raporları 

Paket Kullanım Fiyatına Dahil Olan Hizmetler:

·        Araç Kiralama Otomasyon Modülü - Uçak Bileti Modülü

·        Yönetim paneli ( 1 Yönetici + 5 kullanıcı) 

·        Ofis Yönetimi

·        Kontrat yönetim

·        Kampanya Yönetimi

·        Kontenjan Yönetimi

·        Rezervasyon  modülü (offline ve online rezervasyon)

·        Operasyon Yönetimi

·        Cari işlemler Yönetimi

·        Finansman Yönetimi

·        Fatura Yönetimi

·        1 adet Sanal Pos kurulumu

·        Rapor Yönetimi

·        Kurulum ve Eğitim (Eğitim Süresi 08 saat)Eğitim Bursa şehir sınırları içerisinde)  Diğer ülke ve Şehirlerde verilecek eğitimlerde Ulaşım, konaklama ve iaşe giderleri Müşteri tarafından karşılanacaktır)

Paket Kullanım Fiyatına Dahil Olmayan Ek Hizmetler:

·        CRM – Müşteri Yönetimi

·        Web sitesi (Hazır şablon) Kurulum ve Tasarımı

·        B2BE (Extranet) Tedarikçi giriş entegresyonu

·        XML  (ürün girişi  veya ürün çıkışı kanal yönetimleri)

·        Sanal Pos Banka ücretleri

·        Domain Ücretleri

·        Server (Hosting – web Barindirma)

·        İlave Dil Destekleri

·        İlave Para Birimi destekleri

·        Ek web sitesi

·        Frame kurulumu

·        Lisans Ücretleri

·        Güvenlik Yazılımları

·        SSL sertifikaları

·        Sms Modülü

·        E-Posta Modülü

·        Ek Kullanıcı

·        Web sitesi Seo Desteği

E-Posta Desteği


Demo Talep Formu


Yukarı Çık