info@travsis.com 0224 251 19 19

Mobil Yeni Nesil Turizm Çözümleri

1- Hibrit Mobil Uygulama Geliştirme Danışmanlığı

Modern hibrit teknolojilerle (Apache Cordova, Sencha vb.) geliştirilen mobil uygulamaların, farklı platform (iOS, Android, Windows Phone vb.) ve farklı boyuttaki cihazlarda (telefon, tablet, bilgisayar, TV) çalışabilmesi tercih sebebi olmaktadır. Avantajları;?

Tek Dilde Uygulama Geliştirme

Tek Geliştirici X Çok Platform (iOS, Android, Windows Phone vb.)

Tek Geliştirici X Çoklu Cihaz (Telefon, Tablet, Bilgisayar, TV vb.)

Düşük Personel Maliyeti

Uygulama Güncelleme Süreçlerinin Hızlanması

Toplam Geliştirme Süresinin Kısalması?

2- Android Mobil Uygulama Geliştirme Danışmanlığı

Firmalar tarafından Android platformu için geliştirilmesi planlanan native mobil uygulamaların, modern yazılım mimarilerine uygun olarak Java dilinde kodlanması ve Google Play Mağazası (Google Play Store[BD1] ) üzerinde yayınlanması hizmeti verilir.

3- iPhone / iPad Mobil Uygulama Geliştirme Danışmanlığı

Firmalar tarafından iPhone, iPad, iWatch ve Apple TV cihazları için geliştirilmesi planlanan native mobil uygulamaların, modern yazılım mimarilerine uygun olarak Objective-C ya da Swift dilinde kodlanması ve Apple Mağazası (Apple Store) üzerinde yayınlanması hizmeti verilir.

4- Windows Phone Mobil Uygulama Geliştirme Danışmanlığı

Firmalar tarafından Windows Phone cihazları için geliştirilmesi planlanan native mobil uygulamaların, modern yazılım mimarilerine uygun olarak C# dilinde kodlanması ve Windows Phone Mağazası (Windows Phone Store) üzerinde yayınlanması hizmeti verilir.

E-Posta Desteği


Demo Talep Formu


Yukarı Çık