info@travsis.com 0224 251 19 19

Tur Operatör Yazılımları Yeni Nesil Turizm Çözümleri

Tur Operatör Otomasyon Program Yazılımları

TUR OPERATÖRLÜĞÜ FAALİYETİ NEDiR?

         Tur operatörülüğü , Dünyada Turizm ve seyahat hareketlerinin en önemli bileşenleri olan konaklama, yiyecek-içecek, Müze, ören yeri, eğlence ve ulaşım gibi ürün ve hizmetleri içeren paket turların önceden herhangi bir talep olmadan hazırlanması ve belirlenen destinasyonların turistik ürün olarak pazarlanması faaliyetlerini içeren hizmetler bütünüdür. 

         Tur operatörü, Turizm ve Seyahat Destinasyonlarının Konaklama, eğlence, tarih, kültür değerlerinin Tur programı ve planı halinde Seyahat Tüketicisine tanıtılması ve pazarlanması için gerekli organizasyonu gerçekleştiren ve finansını üstlenen, risk alan kişi ve kuruluşlardır. Tur organizasyonunda, Konaklama yerlerinin belirlenmesi,  ulaşım seçeneklerinin belirlenmesi, destinasyon müze, ören yeri vb. çevre gezi ve aktivitelerinin belirlenmesi, destinasyon tedarikçilerinin belirlenmesi ve ürün tedariki, satış ve pazarlama kanallarının oluşturulması, reklam tanıtım süreçleri önemli zaman almakta ve maliyet külfeti getirmektedir.

         Tur Operatörünün, bir tur organizasyonunda, Tur maliyetlerinin çıkarılması, tur satış organizasyonlarının yürütülmesi, vize prosedürleri, seyahat için gerekli tüm sigorta takibinin yapılması ve seyahat planının başından sonuna dek tüm detaylarının planlanması aşamalarında günümüzün teknolojik yeniliklerini kapsayan internet, bilişim ve iletişim kanalları Yönetim ve otomasyon yazılım Programlarına ihtiyaç duyarlar. Tur Operatörlerinin Tüm Bu ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla Travsis Online Tur Operatörü otomasyon Yazılımı geliştirilmiştir.

Travsis Online Tur Operatörü Otomasyon Yazılımı Nasıl Çalışır:

*** Travsis Tur Operatör Yazılımları; ürün giriş EXTRANET ve Tedarikçi XML entegrasyon çözümleri ile sınırsız ürün tedarik edebilir, Satış XML Çözümleri ile başka tur operatörlerine, Global Dağıtım kanallarına (GDS) ürün tedarikçisi olarak entegrasyon imkanları sunar. Ayrıca sınırsız şube, şubelere bağlı Acenta, Kurumsal ve münferit müşterilere ürün satışı ve sınırsız Operasyon Merkezi oluşturma ve yönetimi imkanı sunar.

 

E-Posta Desteği


Demo Talep Formu


Yukarı Çık