info@travsis.com 0224 251 19 19

Turizm Tedarikçi Yazılımları Yeni Nesil Turizm Çözümleri

Turizm Tedarikçi Otomasyon Programları Yazılımları;

        Turizm sektöründeki işletmelerin (Tur Operatörleri, Konaklama Tesisleri, Ulaşım firmaları, Aktivite, Eğlence ve Organizasyon şirketleri, Seyahat Acentaları) kendilerinin veya başka işletmelerin ürettikleri mal ya da hizmetleri tüketiciye en iyi şekilde duyurmak ve rakiplerinden bir adım önde olabilmek için rekabetçi pazarlama ve satış pazarlama kanallarına ihtiyaçları vardır.

        Günümüzde internet ve Web teknolojileri gelişimine paralel olarak sanal seyahat portalları ve Global dağıtım kanalları (GDS) gelişmiştir. Turizm sektöründe faaliyet gösteren işletme ve tur operatörü ve seyahat acentalarının ürünlerini,  seyahat portallarına, Global Dağıtım Kanallarına (GDS) entegrasyonlara veya bu platformlarda pazarlanan ürünleri kendi müşterilerine satış kanallarında pazarlamaları için gerekli olan  XML, EXRANET ve Entegrasyon Kanal Yönetimi gibi teknolojik alt yapı yazılımlarına ihtiyaç vardır.

       Turizm Tedarikçilerinin ürünlerini pazarlamak veya ürün alımlarını sağlamak amacıyla, Travis Turizm ve Seyahat Tedarikçileri  yazılımı Geliştirilmiş ve sektörün kullanımına sunulmuştur.

Travsis Turizm ve Seyahat Tedarikçileri online Otomasyon Yazılımı nasıl Çalışır? 

Travsis Turizm Tedarikçi Online otomasyon Yazılımları; Ürün çıkış ve Satış XML Çözümleri ile Tur operatörlerine, Global Dağıtım kanallarına (GDS) ürün tedarikçisi olarak entegrasyon imkanları sunar. Ayrıca sınırsız Acenta, Kurumsal ve münferit müşterilere ürün satışı ve  yönetimi imkanı sunar.

E-Posta Desteği


Demo Talep Formu


Yukarı Çık