info@travsis.com 0224 251 19 19

Web Yeni Nesil Turizm Çözümleri

1- Web Güvenlik Taraması Danışmanlığı

Firmanın internete açık web uygulamalarının mevcut ve de ileride oluşabilecek güvenlik açıkları, Travsis danışmanları tarafından firma personeliyle birlikte ayrıntılı bir şekilde incelenir. Ardından tüm dünyada kabul görmüş güvenlik test çalışmaları gerçekleştirilir.

Tespit edilen güvenlik açıkları detaylandırılır ve bu açıklara dair çözüm önerileri belirtilip, çalışma takvimi oluşturulur. Hazırlanan teknik rapor firma ile paylaşılır.

2- Yazılım Kaynak Kod Analiz Danışmanlığı

Raporda kod analizinde belirlenen düşük, orta ve ileri seviye hatalar yer alır. Aynı zamanda bu hataların nasıl giderileceği ve opsiyonel seçenekler de raporda bulunur.

Firma tarafından geliştirilen yazılım uygulaması; uluslararası kod standartları ve yazılım metodolojileri göz önünde bulundurularak, alanında yetkin Travsis danışmanları tarafından incelenir. Çalışma esnasında; kullanılan Framework'ler, harici kütüphaneler, ön ve arka yüz kodları, veritabanı erişim mimarisi gibi birçok teknik kısım detaylıca analiz edilir.

Analiz çalışması devamında tespit edilen bulgular detaylandırılır ve bu bulgulara dair önerilerin yer aldığı teknik rapor firma ile paylaşılır.

3- Web Uygulama Geliştirme Danışmanlığı

Firma tarafından geliştirilmekte olan ya da yakın gelecekte geliştirilmesi planlanan web uygulamaları için kısa süreli uygulama geliştirme hizmeti verilmektedir.

Firma tarafından kapsam belirlenir, gereksinimler netleştirilir ve yetkin Travsis danışmanları için çalışma takvimi oluşturulur.

Danışmanlık Hizmetinin bitiminde; teknik çalışma dahilindeki her adımın yer aldığı teknik sonuç raporu hazırlanır ve firma ile paylaşılır.

E-Posta Desteği


Demo Talep Formu


Yukarı Çık