info@travsis.com 0224 251 19 19

Turizm Seyahat Acentası Yazılımları Yeni Nesil Turizm Çözümleri

Turizm ve Seyahat Acentası Online Otomasyon Programı Yazılımları;

       Turizm sektöründeki işletmelerin (Tur Operatörleri, Konaklama Tesisleri, Ulaşım firmaları, Aktivite, Eğlence ve Organizasyon şirketleri, Seyahat Acentaları) kendilerinin veya başka işletmelerin ürettikleri mal ya da hizmetleri tüketiciye en iyi şekilde duyurmak ve rakiplerinden bir adım önde olabilmek için rekabetçi pazarlama ve satış pazarlama kanallarına ihtiyaçları vardır.

       Günümüzde tüketicilerin daha bilinçli olması, sürekli iletişim içerisinde bulunmaları ve yapılan satış - pazarlama faaliyetlerinin sınırlı bir bölümüne tepki gösterdikleri de göz önüne alınırsa, pazarlama ve satış çalışmalarının büyük dikkat ve profesyonellik içerisinde yürütülmesi gerekmektedir.

      Turizm işletmeleri, pazarlama ve satış sektöründeki teknolojik gelişim ve önemine paralel olarak yaratıcılık yönü güçlü olan, pazarlama ve satış uzmanlarının yanı sıra teknolojinin gelişimine ve yeni teknolojiye ayak uydurmaları gün geçtikçe daha da fazla önem arz etmektedir. Krizlere karşı dayanaklı birimlerden biri olan pazarlama ve satış kadrolarının kullanımı kolay otomasyon yazılım teknolojileri gibi alt yapılar ile desteklenmelerine ihtiyaç vardır.

      Turizm İşletmelerinde veya Seyahat Acentalarında; Müşteri ile doğrudan ilişki içinde olması gereken personelin çok iyi yetiştirilmesine ihtiyaç vardır. Müşteri taleplerine hızlı cevap verebilen, Problemlere etkin çözümler üretebilen, Satış ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi, kurumsal imajı koruyabilen müşterilerin isteklerine cevap verebilen, müşterilerin etkin ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesini sağlayabilen, İşletme ve acenta yararına hizmet etmek için yönetimin sorumluluğunu tanımlayabilen ve vurgulayabilen, eğilimleri önceden tahmin etmeye yardımcı olmak için bir erken uyarı sistemi gibi hizmette bulunabilen, gerektiğinde kriz yönetimini gerçekleştirebilen profesyonel personele ihtiyaç vardır.

     Turizm işletme ve Seyahat Acentaları personelinin profesyonelliklerini pekiştirecek Kullanımı  kolay her yerden erişebilecekleri ihtiyaçlara cevap verebilecek hızlı bir otomasyon yazılım programına ihtiyaç vardır. Turizm işletmeleri ve Seyahat Acentalarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, Tamamen web tabanlı yazılım teknolojileri ile programlanan Travsis Turizm işletmeleri ve Seyahat Acentaları  yazılımı geliştirilmiştir.  

Turizm ve Seyahat Acentası Otomasyon Yazılımı Nasıl Çalışır: 

*** Travsis Turizm ve Seyahat online otomasyon Yazılımları; ürün girişi EXTRANET ve Tedarikçi XML entegrasyon çözümleri ile sınırsız ürün tedarik edebilir ve Ürün Satış XML Çözümleri ile başka tur operatörlerine, Global Dağıtım kanallarına (GDS) ürün tedarikçisi olarak entegrasyon imkanları sunar. Sınırsız web sitesi ve portalının işletim ve yönetim imkanı sağlar. 

  

E-Posta Desteği


Demo Talep Formu


Yukarı Çık